TÜM MEMUR SEN
DEMOKRATİK SAĞLIK SEN
SİYASET İÇİN DEĞİL, SENDİKACILIK İÇİN VARIZ

İzmir Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri

İzmir Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri

Genel Başkanımız Sn. Togan Demircan ve beraberindeki heyet İzmir Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Sn. Barış Karcı’yı ziyaret ederek sağlık çalışanlarına sağlanan ücretsiz ulaşım hakkının devamının sağlanmasını istedi.

Ziyarette Genel Başkan;

2020 yılından beri Covid-19 virüsü ile yerel ve genel yönetim tarafından ulusal bir mücadele verildi ve halen dünya da ve ülkemizde corona virüs ile mücadele devam etmektedir. Bu bağlamda takdir edersiniz ki Covid-19 ile mücadele kapsamında sağlık çalışanları en ön safta mesai yapmaktadırlar.

Pandeminin başından beri “Ücretsiz ulaşım hakkı ve İzelman A.Ş. otoparklarından ücretsiz yararlanma ve ayrıca ESHOT Genel Müdürlüğü eli ile belirlenen özel güzergâh seferleri” Büyükşehir Belediyemiz tarafından sağlık sosyal hizmet çalışanlarına verilen destektir ve biz bu destek için Büyükşehir Belediye Başkanlığına ve çalışanlarına teşekkür ederiz.

Sağlık çalışanlarına tanınan ücretsiz ulaşım hakkı 30 Haziran 2022 tarihinde sona ermiştir. “Ücretsiz ulaşım hakkının” pandemi ile mücadelenin devam ettiğinin de göz önünde bulundurularak yılsonuna kadar uzatılmasını eğer mümkün değilse SAĞLIKÇI İZMİRİMKART’ına indirim sağlanması hususunu tüm sağlık sosyal hizmet çalışanları adına; Arz ve talep ederiz. dedi.

Önceki Şehit Uzm. Dr. Ekrem Karakaya

Yorumunuzu Bırakın

DEMOKRATİK SAĞLIK SEN

Sağlık Mah. Sağlık 1 Sk. Sözeri Apt. No:9

Kat 5 Daire 17 Sıhhiye Çankaya/ANKARA

Çalışma Saatleri:

Pzt – Cmt: 9:00 – 18:00

DEMOKRATİK SAĞLIK SEN

Sağlık Mah. Sağlık 1 Sk. Sözeri Apt. No:9 Kat 5 Daire 17 Sıhhiye

Çankaya/ANKARA

Çalışma Saatleri:

Pzt – Cmt: 9:00 – 18:00

Demokratik Sağlık Sen © 2022. Tüm hakları saklıdır